Closely

Recenzja Closely

Bezpieczna automatyzacja LinkedIn, która generuje wysokie wskaźniki odpowiedzi

Closely kosztuje od 49 USD (≈ 192,17 zł)/mies. · Planów: 4

Autor: Ciroapp Editorial Team · Zaktualizowano 16 wrz 2026

Prowizja możliwa bez dodatkowych kosztów

Zrzut ekranu strony głównej Closely

W skrócie

Szybki przegląd Closely: ocena, podsumowanie cen, kluczowe funkcje i najważniejsze informacje.
Strona dostawcy sprawdzona 13 paź 2026

Wynik Ciroapp

3.7/ 5

Wysokie Ryzyko, Podejrzane Rozliczenia, Słabe Wsparcie.

Zauważamy, że Closely oferuje duży potencjał w zakresie wielokanałowego outreachu, łącząc automatyzację LinkedIn i narzędzia do wzbogacania danych. Jednak doświadczenia użytkowników pokazują poważne i krytyczne problemy związane ze wsparciem klienta, znaczące problemy z niezawodnością techniczną oraz agresywnie niesprawiedliwą politykę anulowania. Ogólnie zalecamy klientom zachowanie szczególnej ostrożności przed zobowiązaniem się do tego oprogramowania.

Zalety

  • Zalety:Może znacznie powiększyć liczbę połączeń na LinkedIn, według niektórych użytkowników.
  • Zalety:Łączy automatyzację LinkedIn, e-mail i narzędzia do wzbogacania danych w jednej platformie.
  • Zalety:Plany roczne oferują duże oszczędności (do 40% w porównaniu do rozliczenia miesięcznego).

Wady

  • Wady:Polityka anulowania jest restrykcyjna, wymagając powiadomienia na 15–25 dni przed odnowieniem.
  • Wady:Użytkownicy zgłaszają brak reakcji lub nieobecność personelu wsparcia po dokonaniu płatności.
  • Wady:Ryzyko ograniczenia lub zablokowania konta LinkedIn zgłaszane przez użytkowników.
Bezpłatny okres próbny
Tak
Ta sekcja jest podsumowaniem. Szczegóły dotyczące funkcji, zastosowań, cen i recenzji znajdują się poniżej.

Czym jest Closely?

Masz dość ręcznego outreachu, który ledwo konwertuje, lub narzędzi automatyzujących, które narażają bezpieczeństwo Twojego konta? Closely pomaga Ci usprawnić outreach na LinkedIn i e-mail w bezpieczny sposób. Wykorzystuje ludzkie wyczucie czasu, aby zwiększyć wskaźniki odpowiedzi i zabezpieczyć Twój profil.

✨ Przestań zgadywać i zacznij angażować.

Closely to potężna platforma zaprojektowana dla ambitnych zespołów sprzedażowych. Łączy Bezpieczną Automatyzację LinkedIn z silnymi narzędziami do Wzbogacania Danych. Możesz prowadzić zautomatyzowane sekwencje płynnie zarówno w wiadomościach na LinkedIn, jak i krokach e-mail.

Platforma zawiera również Agentów Sprzedażowych AI, aby pomóc Ci zautomatyzować badania leadów i personalizację wiadomości. ✅ Została stworzona, aby upewnić się, że Twój outreach pozostaje zgodny z przepisami, jednocześnie drastycznie zwiększając zaangażowanie.

Kluczowe funkcje

Bezpieczna automatyzacja LinkedIn naśladująca ludzkie zachowanie.
Wykorzystuje inteligentne limity i opóźnienia, aby chronić bezpieczeństwo konta.
Buduj zautomatyzowane sekwencje obejmujące zarówno kroki na LinkedIn, jak i e-mail.
Sekwencje obejmują zaproszenia do kontaktu, odwiedziny profilu i follow-upy.
Natychmiast znajduj zweryfikowane e-maile i bezpośrednie numery telefonów z profili LinkedIn.
Weryfikacja danych w czasie rzeczywistym zmniejsza wysoki wskaźnik odrzuceń e-maili.
Wszystkie procesy wzbogacania danych są zgodne z najlepszymi praktykami GDPR i CCPA.
Agenci Sprzedażowi AI automatyzują badania leadów i personalizację.
Generuj spersonalizowane wiadomości 1:1 na podstawie kontekstu profilu lub firmy.
Zunifikowana skrzynka odbiorcza konsoliduje wszystkie wiadomości DM na LinkedIn, InMails i odpowiedzi e-mailowe.
Funkcje obecności członków zespołu zapobiegają niezamierzonym kolizjom wiadomości.
Pełna analityka outreachu dla kampanii, sekwencji i zespołów.
Śledź kluczowe wskaźniki, takie jak akceptacja połączeń i pozyskane spotkania.
Synchronizuj wyniki i rezultaty bezpośrednio z HubSpot, Salesforce lub Pipedrive.

Przypadki użycia

🛡️ Uruchamianie Bezpiecznej Kampanii Wielokanałowej

Przedstawiciel ds. Rozwoju Sprzedaży (SDR) musi wysłać wiadomość do 100 docelowych prospektów na temat nowej funkcji. Obawia się, że poprzednie narzędzia automatyzujące naraziły jego konto LinkedIn na ryzyko. Closely pozwala SDR na zbudowanie bezpiecznej sekwencji, która naśladuje prawdziwe zachowanie człowieka. Zaproszenia do kontaktu są wysyłane najpierw przy użyciu inteligentnych limitów i opóźnień. Po akceptacji outreach jest automatycznie kontynuowany na ich zweryfikowany e-mail biznesowy. Ten płynny przepływ zwiększa zaangażowanie w dwóch kluczowych kanałach, jednocześnie chroniąc profil.

Oczekiwany wynik: Wysokie wskaźniki akceptacji i stałe zaangażowanie bez ryzyka bezpieczeństwa Twojego konta LinkedIn.

🤖 Personalizacja Wspierana przez AI Przed Wysłaniem

Twój zespół sprzedaży traci zbyt wiele czasu na badanie poszczególnych leadów w celu uzyskania prawdziwej personalizacji. Często wysyłają ogólne wiadomości, co skutkuje niskim wskaźnikiem odpowiedzi.

Podejdź do problemu, używając Agentów Sprzedażowych AI Closely dla swoich list leadów. AI automatycznie analizuje profil prospektu i sygnały firmy. Generuje specyficzny, istotny kontekst do napisania unikalnej wiadomości 1:1. SDR recenzuje i zatwierdza precyzyjnie dopasowany tekst przed rozpoczęciem sekwencji.

Wynik: Drastycznie skrócony czas badań i wiadomości, które wydają się naprawdę spersonalizowane. Jakość szkicu tekstu znacząco zwiększa ogólny wskaźnik odpowiedzi zespołu w outreachu.

🔎 Rozwiązanie Problemu Niedoboru Danych Wzbogacania

Specjalista ds. operacji marketingowych ma dużą listę adresów URL profili LinkedIn, ale brakuje mu ważnych danych kontaktowych. Potrzebuje niezawodnych e-maili i bezpośrednich numerów szybko.

  1. Prześlij profile: Prześlij listę profili LinkedIn do platformy.
  2. Błyskawiczne Wzbogacanie: Wyszukiwarka e-maili Closely natychmiast pobiera zweryfikowane e-maile biznesowe i bezpośrednie numery telefonów (direct dials).
  3. Weryfikacja: System uruchamia sprawdzanie w czasie rzeczywistym, aby wyeliminować ryzyko wysokiego bounce rate.
  4. Eksport i Synchronizacja: Zsynchronizuj nowo wzbogacone dane bezpośrednio do swojego CRM, takiego jak HubSpot, w celu natychmiastowego śledzenia.

Wynik: Szybki dostęp do zweryfikowanych danych kontaktowych, gotowych do użycia w kampaniach sprzedażowych.

📊 Utrzymanie Czystych Danych i Odpowiedzialności Zespołu

Kierownik Sprzedaży ma trudności ze śledzeniem prawdziwej skuteczności outreachu całego zespołu na całym świecie. Rozmowy giną w różnych skrzynkach odbiorczych, a dane CRM są często niekompletne. Closely rozwiązuje ten problem za pomocą zunifikowanej skrzynki odbiorczej. Członkowie zespołu widzą wiadomości DM na LinkedIn, InMails i odpowiedzi e-mail skonsolidowane w jednym widoku. Menedżer korzysta z solidnej analityki, aby śledzić wskaźniki akceptacji połączeń i pozyskany lejek.

Co istotne, wszystkie wyniki rozmów są natychmiast synchronizowane z Salesforce lub Pipedrive. Zapewnia to czyste raportowanie danych i dokładną atrybucję każdego pozyskanego spotkania. Menedżer może również łatwo porównywać wydajność sprzedawców.

🧪 Optymalizacja Skuteczności Wiadomości Poprzez Testy A/B

Specjalista ds. outreachu chce sprawdzić, który wariant początkowej wiadomości najlepiej sprawdza się w przypadku określonych nabywców branżowych. Podejrzewa, że jedno otwarcie może być zbyt formalne lub zawierać zbyt wiele żargonu.

Specjalista używa platformy analitycznej Closely do jednoczesnego uruchamiania testów A/B na wiadomościach w ramach aktywnej sekwencji. Uważnie monitoruje wskaźniki akceptacji połączeń i odpowiedzi dla DM i InMail dla obu wersji. Po okresie testów system wyraźnie pokazuje, który tekst jest zwycięski. Gwarantuje to, że cały zespół konsekwentnie używa najskuteczniejszego sformułowania we wszystkich kolejnych kampaniach i sekwencjach.

Wskazówka: Użyj platformy do ciągłego udoskonalania i wykrywania zwycięskich tekstów, aby zmaksymalizować zaangażowanie.

Closely cennik

Od49 USD/mies.≈ 192,17 zł

  • Planów: 4
  • Oszczędź do 41% przy płatności rocznej

Strona dostawcy sprawdzona 13 paź 2026; aktualne ceny potwierdź na stronie cennika Closely

Zrzut ekranu cennika CloselyZobacz zrzut ekranu cennika
PlanMiesięcznieRocznieZawiera
Starter
49 USD/mies.
≈ 192,17 zł
29 USD/mies.
≈ 113,73 zł
348 USD rocznie
Oszczędź do 41% przy płatności rocznej
No bonus credits — email finder, phone finder, live LinkedIn scraping, and AI personalization are not included
  • 1 konto LinkedIn
  • Nielimitowane konta e-mail
  • Whitelabel w zestawie
Growth
127 USD/mies.
≈ 498,07 zł
87 USD/mies.
≈ 341,20 zł
1044 USD rocznie
Oszczędź do 31% przy płatności rocznej
3000 kredytów przekłada się na 750 e-maili LUB 150 numerów telefonów LUB 1500 personalizacji AI
  • 3 konta LinkedIn
  • Nielimitowane konta e-mail
  • Whitelabel w zestawie
Essential
205 USD/mies.
≈ 803,98 zł
145 USD/mies.
≈ 568,67 zł
1740 USD rocznie
Oszczędź do 29% przy płatności rocznej
5000 kredytów przekłada się na 1250 e-maili LUB 250 numerów telefonów LUB 2500 personalizacji AI
  • 5 kont LinkedIn
  • Nielimitowane konta e-mail
  • Whitelabel w zestawie
Custom
350 USD/mies.
≈ 1372,64 zł
206 USD/mies.
≈ 807,90 zł
2472 USD rocznie
Oszczędź do 41% przy płatności rocznej
Wysoko konfigurowalny w oparciu o potrzeby klienta
  • Konfigurowalne konta LinkedIn
  • Konfigurowalne kredyty / mies.
  • Nielimitowane konta e-mail
  • Whitelabel w zestawie

Przeliczono po kursie referencyjnym EBC z 12 paź 2026; dostawca może stosować inną cenę lokalną.

Historia cen

Śledzimy ceny od 1 paź 2026. Na razie bez zmian.

Uwagi do cennika

Closely oferuje elastyczne ceny w ramach czterech poziomów: Starter, Growth, Essential i Custom. Możesz wybrać rozliczenie miesięczne lub zaoszczędzić, wybierając rozliczenie roczne, co daje do 40% zniżki od stawki miesięcznej.

Closely kosztuje od 29 do 350 USD miesięcznie w ramach czterech planów: Starter za 29 USD/mies. (rocznie), Growth za 87 USD/mies. (rocznie), Essential za 145 USD/mies. (rocznie) oraz Custom od 350 USD/mies.

Tym opcjom dostosowują się Twoje cele outboundowe, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy szybko skalujesz działalność. Poniżej szczegółowo omawiamy, co otrzymujesz w każdym planie.

Starter

Cena: 348 USD fakturowane rocznie (odpowiednik 29 USD/mies.) lub 49 USD miesięcznie Konta LinkedIn: 1 Najlepszy dla: Niesprecyzowany Polityka zwrotów: Niesprecyzowana Inne funkcje: Nielimitowane konta e-mail, Whitelabel w zestawie

Jeśli uruchamiasz swoje pierwsze kampanie outreachowe, plan Starter jest dobrym wyborem. Zapewnia podstawowe narzędzia, takie jak jedno konto LinkedIn i nielimitowane konta e-mail, aby uruchomić Twój system. To doskonały punkt wejścia do przetestowania możliwości.

Growth (Najpopularniejszy)

Cena: 1044 USD fakturowane rocznie (odpowiednik 87 USD/mies.) lub 127 USD miesięcznie Konta LinkedIn: 3 Najlepszy dla: Niesprecyzowany Polityka zwrotów: Niesprecyzowana Inne funkcje:

  • Nielimitowane konta e-mail
  • Whitelabel w zestawie
  • Bonus: 3000 kredytów / mies.

Ten popularny plan jest idealny, jeśli zarządzasz outreach'em dla małego zespołu lub wielu projektów. Otrzymujesz trzy konta LinkedIn i pomocny miesięczny przydział kredytów. Kredyty te szybko przekładają się na 750 e-maili, 150 numerów telefonów lub 1500 personalizacji AI, dając Ci znaczną moc wzbogacania danych.

Essential

Cena: 1740 USD fakturowane rocznie (odpowiednik 145 USD/mies.) lub 205 USD miesięcznie Konta LinkedIn: 5 Najlepszy dla: Niesprecyzowany Polityka zwrotów: Niesprecyzowana Inne funkcje:

  • Nielimitowane konta e-mail
  • Whitelabel w zestawie
  • Bonus: 5000 kredytów / mies.

Plan Essential oferuje potężne zasoby dla rosnących zespołów sprzedażowych. Dzięki obsłudze pięciu kont LinkedIn i pełnym 5000 bonusowych kredytów miesięcznie, ten plan zapewnia znaczną skalę. Użyj tych kredytów do wzbogacenia do 1250 leadów e-mailami, 250 leadów numerami telefonów lub wygenerowania 2500 personalizacji AI miesięcznie.

Custom

Cena: 350 USD miesięcznie (podana cena bazowa) Konta LinkedIn: Wysoce konfigurowalne (np. 10+) Najlepszy dla: Niesprecyzowany Polityka zwrotów: Niesprecyzowana Inne funkcje: Nielimitowane konta e-mail, Whitelabel w zestawie, Konfigurowalne kredyty/mies.

Gdy standardowe plany nie mogą pomieścić Twojego sukcesu, dostępna jest opcja Custom. Ten plan jest w pełni dostosowany do operacji outreachowych na dużą skalę lub agencji zarządzających wieloma kontami wysyłającymi. Możesz skonfigurować dokładną liczbę kont LinkedIn i wymaganych kredytów, aby spełnić specyficzne potrzeby organizacji.

Każdy plan Closely obejmuje bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz przetestować platformę przed zobowiązaniem się do płatnej subskrypcji. Ponieważ plany roczne pozwalają zaoszczędzić do 40% w porównaniu do rozliczeń miesięcznych, wybór zobowiązania rocznego jest najbardziej opłacalnym sposobem skalowania działań outbound. Brak jest wyraźnej gwarancji zwrotu pieniędzy wspomnianej w szczegółach cenowych.

Kalkulator kosztów

Oszacuj, ile Closely kosztuje dla Twojego zespołu.

Rozliczenie
Miesięcznie
49 USD≈ 192,17 zł
Rocznie
588 USD≈ 2306,04 zł

Starter nie podaje limitu użytkowników: pokazujemy jedną cenę za całe konto. Cenę dla 5 użytkowników sprawdź u dostawcy. Szacunek na podstawie opublikowanych cen katalogowych, bez podatków, dodatków i rabatów.

Przeliczono po kursie referencyjnym EBC z 12 paź 2026; dostawca może stosować inną cenę lokalną.

Jak płacić mniej za Closely

  • Płać rocznie: oszczędzasz do 41% względem płatności miesięcznej.
  • Dostępny jest darmowy okres próbny: przetestuj przed zakupem.
Rozpocznij darmowy okres próbny

Powiadom mnie, gdy Closely zmieni cenę

Jeden e-mail, gdy wykryjemy zmianę na stronie cennika dostawcy. Bez newslettera i promocji. Rezygnacja jednym kliknięciem.

Recenzje użytkowników

Brak recenzji.

Napisz recenzję

Napisz recenzję dla Closely
0/100 znaków
0/2000 znaków

Dlaczego używać Closely?

Maksymalizacja Twojego leja sprzedażowego zaczyna się od przemyślanego, spersonalizowanego outreach'u dostarczanego na dużą skalę. Closely zapewnia Twojemu zespołowi strukturę i narzędzia potrzebne do skuteczniejszego pozyskiwania leadów:

  • Używaj bezpiecznej automatyzacji, która naśladuje zachowanie prawdziwego człowieka, stosując inteligentne limity i opóźnienia, aby aktywnie chronić Twoje konto LinkedIn.
  • Błyskawicznie wzbogacaj dane kontaktowe, znajdując zweryfikowane e-maile i numery telefonów bezpośrednio z profili LinkedIn. Dane te są weryfikowane w czasie rzeczywistym, co drastycznie obniża wskaźnik odrzuceń.
  • Wykorzystaj Agentów Sprzedażowych AI do efektywnego prowadzenia badań nad leadami i generowania wysoce spersonalizowanych wiadomości 1:1 na podstawie sygnałów firmowych i kontekstu profilu.
  • Utrzymuj każdą rozmowę zorganizowaną w jednej, zunifikowanej skrzynce odbiorczej. Przeglądaj wiadomości na DM na LinkedIn, InMails i wyniki e-mail razem, pozwalając zespołowi unikać kolizji wiadomości.
  • Uzyskaj pełną analitykę outreachu we wszystkich kampaniach i zespołach. Łatwo śledź wskaźniki akceptacji zaproszeń i pozyskanych spotkań.
  • Bezproblemowo synchronizuj wyniki i rezultaty z istniejącym CRM — w tym HubSpot, Salesforce lub Pipedrive — dla czystego raportowania i dokładnej atrybucji. 💡

Alternatywy dla Closely

Inne narzędzia w kategorii Pozyskiwanie leadów na LinkedIn

Zobacz wszystkie narzędzia Pozyskiwanie leadów na LinkedIn
Waalaxy

Waalaxy

Linkedin Lead Generation4/5

LinkedIn i e-mail outreach, który znajduje klientów, automatycznie robi follow-up i trzyma wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu.

Dripify

Dripify

Linkedin Lead Generation3.9/5

Automatyzacja LinkedIn dla zespołów sprzedażowych, które chcą stałych odpowiedzi bez ręcznego kontaktu

Closely: najczęstsze pytania

Ile kosztuje Closely?

Najtańszy płatny plan Closely, Starter, kosztuje 49 USD (≈ 192,17 zł) miesięcznie. Płatne plany kosztują od 49 USD do 350 USD miesięcznie.

Czy Closely ma darmowy plan?

Nie. Closely nie podaje darmowego planu; najtańszy płatny plan zaczyna się od 49 USD (≈ 192,17 zł) miesięcznie.

Czy Closely oferuje darmowy okres próbny lub gwarancję zwrotu pieniędzy?

Closely oferuje darmowy okres próbny.

Ile można zaoszczędzić na rocznym rozliczeniu Closely?

Płatność roczna pozwala zaoszczędzić do 41% w porównaniu z miesięczną, według cennika Closely.

Czy cena Closely ostatnio się zmieniła?

Nie. Od początku śledzenia (1 paź 2026) nie wykryliśmy zmiany ceny.

Z jakimi platformami CRM Closely integruje się oficjalnie?

Closely oferuje bezpośrednią integrację z kilkoma popularnymi systemami CRM. Możesz bezproblemowo synchronizować wyniki kampanii i dane leadów bezpośrednio z HubSpot, Salesforce, Pipedrive i GoHighLevel. Ta funkcja zapewnia czyste raportowanie i dokładną atrybucję w całym procesie sprzedaży.

Jak wykorzystywane są miesięczne kredyty w planach Growth i Essential?

Kredyty są wykorzystywane w całej platformie głównie do usług wzbogacania danych, takich jak wyszukiwarka e-maili LinkedIn i personalizacje AI. Na przykład 3000 kredytów dołączonych do planu Growth może przełożyć się na 750 zweryfikowanych e-maili, 150 numerów telefonów lub 1500 personalizacji AI miesięcznie.

Czy Closely jest wyceniane na użytkownika, czy na podstawie liczby zarządzanych kont LinkedIn?

Ceny zależą od liczby kont LinkedIn, które platforma określa jako „senders” (nadawcy). Każdy poziom planu określa maksymalną liczbę kont LinkedIn, które możesz jednocześnie podłączyć i zautomatyzować. Wszystkie plany obejmują obsługę nielimitowanej liczby kont e-mail.

Jak Closely zapewnia bezpieczeństwo mojego profilu LinkedIn?

Closely wykorzystuje bezpieczną automatyzację, naśladując zachowanie prawdziwego człowieka poprzez inteligentne limity i opóźnienia czasowe. Dodatkowo, funkcje obejmują dedykowany rezydencyjny adres IP dla każdego połączonego konta LinkedIn, co pomaga zachować bezpieczeństwo profilu podczas działań outreachowych.

Jaki rodzaj wsparcia klienta jest dostępny dla subskrybentów?

Platforma zapewnia dostęp do czatu wsparcia 24 godziny na dobę w celu natychmiastowej pomocy w przypadku problemów technicznych. Dostępny jest także Menedżer ds. Sukcesu Klienta, chociaż jawne wymagania dostępu do tego zasobu nie są określone w opisach planów.

Czy istnieją jakiekolwiek limity dotyczące liczby kont e-mail, które mogę podłączyć do moich sekwencji kampanii?

Nie. Wszystkie poziomy subskrypcji, w tym Starter, Growth, Essential i Custom, są reklamowane jako oferujące nielimitowaną liczbę kont e-mail. Pozwala to skalować wielokanałowe działania bez ograniczeń.

Jak mogę zmaksymalizować oszczędności przy subskrypcji Closely?

Najwięcej zaoszczędzisz, wybierając roczne rozliczenie zamiast płatności miesięcznych. Zobowiązanie roczne zapewnia oszczędności do 40% w stosunku do ceny miesięcznej dla planów Starter i Growth.

Dla kogo przeznaczony jest plan Custom i jakie zasoby są w nim uwzględnione?

Plan Custom zaczyna się od 350 USD miesięcznie i jest przeznaczony dla operacji outreachowych na dużą skalę lub agencji. Ten poziom pozwala na skonfigurowanie dokładnej liczby kont LinkedIn i miesięcznych kredytów wymaganych dla specyficznych potrzeb Twojej organizacji.

Czy Closely pomaga w zachowaniu zgodności prawnej danych przy zbieraniu e-maili i numerów telefonów?

Tak, Closely twierdzi, że jego funkcje wzbogacania danych, w tym wyszukiwarka e-maili, są zgodne z przepisami GDPR i CCPA. Platforma uruchamia weryfikację w czasie rzeczywistym, aby dane kontaktowe były dokładne i zgodne z przepisami.

Zarządzam outreach'em dla małego zespołu; który plan jest dla nas najlepszy?

Plan Growth, będący najpopularniejszą opcją, jest idealny do zarządzania outreach'em dla małego zespołu lub obsługi wielu projektów. Obsługuje trzy konta LinkedIn i zawiera 3000 miesięcznych kredytów na wzbogacanie danych.

Gotowy, aby wypróbować Closely? Zobacz oficjalną stronę lub cennik.

Reprezentujesz Closely? Przejmij ten wpis · Pobierz odznakę